Skip to content
Search
Search
210 2241402
695 6026415
25 April 2024
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Menu
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Ενημερωθείτε για όλους του Υποψηφίους
Περουκίδου Κυριακή
Β Δυτικής Αττικής
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
Ιδιωτική Υπάλληλος
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Επιλέξτε περιφέρεια
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Α Αθηνών
Ά Ανατολικής Αττικής
Ά Θεσσαλονίκης
Α Πειραιώς
Αιτωλοακαρνανίας
Αργολίδος
Αρκαδίας
Άρτας
Αχαΐας
Β Δυτικής Αττικής
Β Πειραιώς
Β΄ Θεσσαλονίκης
Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών
Β2 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
Βοιωτίας
Γρεβενών
Δράμας
Δωδεκανήσου
Έβρου
Επικρατείας
Ευβοίας
Ευρυτανίας
Ζακύνθου
Ηλείας
Ημαθίας
Ηρακλείου
Θεσπρωτίας
Ιωαννίνων
Καβάλας
Καρδίτσας
Καστοριάς
Κέρκυρας
Κεφαλονιάς
Κιλκίς
Κοζάνης
Κορινθίας
Κυκλάδων
Λακωνίας
Λάρισας
Λασιθίου
Λέσβου
Λευκάδας
Μαγνησίας
Μεσσηνίας
Ξάνθης
Πέλλας
Πιερίας
Πρέβεζας
Ρεθύμνου
Ροδόπης
Σάμου
Σερρών
Τρικάλων
Φθιώτιδας
Φλώρινας
Φωκίδας
Χαλκιδικής
Χανίων
Χίου
Πολιτικός Συνδυασμός
Όλα
Ελληνική Λύση
ΚΚΕ
Μέρα 25
Νέα Δημοκρατία
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
ΣΥΡΙΖΑ
Δείτε τους Υποψηφίους
Search
Search
Ekloges.net
Για δημοσιεύσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
email:
[email protected]
Τηλέφωνο: 210 2241402
Χρήσιμα
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Menu
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Prev
Previous
Ακαμιωτάκη Μαργαρίτα
Next
Στάμου Δημήτριος
Next
Διαβάστε
Περισσότεροι Υποψήφιοι
Τριαντόπουλος Αποστόλης
Μαρούλη Χριστίνα
Μπλέτσας Σωτήριος
Τσουμάνη Όλγα (ΟΛΥ)
6. Σεφεριάδης Σεραφείμ
Ζαρώτης Διονύσιος
Ελευθεριάδου Ειρήνη
Κικίλιας Βασίλειος
Αποστολίδου Μαρία
Κόχυλα Πολυξένη (Ξένια)
Λιβέρη Μαρία
Δευτεραίος Σάββας
Μπράτσου Βασιλική
Παντιώρα Φωτεινή
9. Χρυσολωράς Χρήστος
Αβδελας Απόστολος
Γιαννάκη Μαρία
Μοσχου Φλώρα
Μπαρσέφσκι Μαρία- Άννα (Μάνια)
Δημητρακόπουλος Ανδρέας
Μπόμπολη Αφροδίτη
Λεώνη Κωνσταντουλάκη Μαρία
Πεχλιβάν Σεβήλ
Καββαδίας Βασίλειος
Κωνσταντινίδης Ιωάννης
Λότσιος Βασίλης
Χουβαρδάς Ιωάννης
Τρομπούκης Κωνσταντίνος
Ευαγγελινού Σταυρούλα Ελένη
Παραπαρέκη Μαγδαληνή
Μωυσιάδης Σταύρος
Βαμβακίδου Μαρία
Πάνου Σταυρούλα
Δαμαλα- Μπακογιαννάκη Κωνσταντίνα
2. Θεοχαράκης Νικόλαος
Βεντούρη Μαρία
Ζουράρης Κωνσταντίνος
Γάκης Δημήτριος
Γάκης Δημήτριος
Μωραΐτη Ιφιγένεια
Μιχαλά Ελευθερία
Χαραλαμπίδης Αναστάσιος
Ιωαννίδης Γιώργος
Χατζησαλάτας Χρήστος
α10. Κορογιαννάκης Νικόλαος
Χριστιά Ελένη
Καρακώστα Εύη
Παπαδόπουλος Διονύσιος
Δημοσχάκης Αναστάσιος (Τάσος)
Ατσαρος Χριστοχρόνης
Δημοσκόπηση MRB
5% διαφορα
Νέα Δημοκρατία- Σύριζα
ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ