Skip to content
Search
Search
210 2241402
695 6026415
29 March 2024
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Menu
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Ενημερωθείτε για όλους του Υποψηφίους
Ξεκαλάκης Στέφανος
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
Αγρονόμος Τοπογράφος
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Επιλέξτε περιφέρεια
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Α Αθηνών
Ά Ανατολικής Αττικής
Ά Θεσσαλονίκης
Α Πειραιώς
Αιτωλοακαρνανίας
Αργολίδος
Αρκαδίας
Άρτας
Αχαΐας
Β Δυτικής Αττικής
Β Πειραιώς
Β΄ Θεσσαλονίκης
Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών
Β2 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
Βοιωτίας
Γρεβενών
Δράμας
Δωδεκανήσου
Έβρου
Επικρατείας
Ευβοίας
Ευρυτανίας
Ζακύνθου
Ηλείας
Ημαθίας
Ηρακλείου
Θεσπρωτίας
Ιωαννίνων
Καβάλας
Καρδίτσας
Καστοριάς
Κέρκυρας
Κεφαλονιάς
Κιλκίς
Κοζάνης
Κορινθίας
Κυκλάδων
Λακωνίας
Λάρισας
Λασιθίου
Λέσβου
Λευκάδας
Μαγνησίας
Μεσσηνίας
Ξάνθης
Πέλλας
Πιερίας
Πρέβεζας
Ρεθύμνου
Ροδόπης
Σάμου
Σερρών
Τρικάλων
Φθιώτιδας
Φλώρινας
Φωκίδας
Χαλκιδικής
Χανίων
Χίου
Πολιτικός Συνδυασμός
Όλα
Ελληνική Λύση
ΚΚΕ
Μέρα 25
Νέα Δημοκρατία
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
ΣΥΡΙΖΑ
Δείτε τους Υποψηφίους
Search
Search
Ekloges.net
Για δημοσιεύσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
email:
[email protected]
Τηλέφωνο: 210 2241402
Χρήσιμα
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Menu
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Prev
Previous
Κωνσταντινίδης Ιωάννης
Next
Συρίγος Πολύδωρος
Next
Διαβάστε
Περισσότεροι Υποψήφιοι
Κατραντζή Μουσταφά
Παπαδοπούλου Ρένα
Μάρκου Μαρία
Μπουνος Ιωάννης
Σταυράκη Λυδία
Σαχταρίδη Κατερίνα
Παρασύρης Φραγκίσκος
Ζούλιας Δημήτριος
5. Χρυσόγονος Κωνσταντίνος
Γιαγκίδης Ιωάννης
Γκένιου Φωτεινή
Παππάς Πέτρος
Ορφανίδης Βασίλης
Κανέλης Γιώργος
Πέκας Απόστολος
Γκολιδάκης Διαμαντής
Πολυχρόνης Βασίλης
Σαλαλές Χρήστος
Ζωγανας Λεωνίδας
Εμμανουηλίδης Δημήτριος
Κεσίδου Όλγα
Βογιατζή Ελένη
Παππάς Αθανάσιος
Πετράς Μάριος
Πασπαλάκη Θεονύμφη
Θεόδοτος Μιλτιάδης
Παπαγιάννης Θεόδωρος
Τζιμα Μαρία
Μήτρου Γεώργιος
Τσιάρας Κωνσταντίνος
Νικολαΐδης Ισαάκ
Γαλάνη Αντωνία (Τάνια)
Χαϊδαλής Θεολόγος
Τάτση Αναστασία (Νατάσα)
Δαμιανίδου Δέσποινα
Μιχαλοπούλου Σταυρούλα
Κωνσταντινίδης Κώστας
Παρασκευόπουλος Βασίλης
Ελευθεράκης Αθανάσιος
5.Καλογήρου Μιχάλης
Σταματέα- Βαρδουλάκη Αναστασία
Κουρουπάκη Ευαγγελία
Ορφανίδης Κώστας
9. Χρυσολωράς Χρήστος
Τσικριτσης Αστέριος
Κουντούρη Θεανώ
Αντωνίου Αντωνία (Τόνια)
Τασούλας Κωνσταντίνος
Ναβροζίδου Παρθένα
Κανελλής Δημήτρης
Δημοσκόπηση MRB
5% διαφορα
Νέα Δημοκρατία- Σύριζα
ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ