Skip to content
Search
Search
210 2241402
695 6026415
28 March 2024
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Menu
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Ενημερωθείτε για όλους του Υποψηφίους
Ζαχάρος Σάκης
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
Μέρα 25
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Επιλέξτε περιφέρεια
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Α Αθηνών
Ά Ανατολικής Αττικής
Ά Θεσσαλονίκης
Α Πειραιώς
Αιτωλοακαρνανίας
Αργολίδος
Αρκαδίας
Άρτας
Αχαΐας
Β Δυτικής Αττικής
Β Πειραιώς
Β΄ Θεσσαλονίκης
Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών
Β2 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
Βοιωτίας
Γρεβενών
Δράμας
Δωδεκανήσου
Έβρου
Επικρατείας
Ευβοίας
Ευρυτανίας
Ζακύνθου
Ηλείας
Ημαθίας
Ηρακλείου
Θεσπρωτίας
Ιωαννίνων
Καβάλας
Καρδίτσας
Καστοριάς
Κέρκυρας
Κεφαλονιάς
Κιλκίς
Κοζάνης
Κορινθίας
Κυκλάδων
Λακωνίας
Λάρισας
Λασιθίου
Λέσβου
Λευκάδας
Μαγνησίας
Μεσσηνίας
Ξάνθης
Πέλλας
Πιερίας
Πρέβεζας
Ρεθύμνου
Ροδόπης
Σάμου
Σερρών
Τρικάλων
Φθιώτιδας
Φλώρινας
Φωκίδας
Χαλκιδικής
Χανίων
Χίου
Πολιτικός Συνδυασμός
Όλα
Ελληνική Λύση
ΚΚΕ
Μέρα 25
Νέα Δημοκρατία
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
ΣΥΡΙΖΑ
Δείτε τους Υποψηφίους
Search
Search
Ekloges.net
Για δημοσιεύσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
email:
[email protected]
Τηλέφωνο: 210 2241402
Χρήσιμα
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Menu
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Prev
Previous
Δούκας Γιάννης
Next
Ήσυχος Κώστας
Next
Διαβάστε
Περισσότεροι Υποψήφιοι
Μιχαλάκης Αριστείδης
Νικολαΐδης Ισαάκ
Παππάς Νικόλαος
Μπεναντίκοβα Λουκία
Καρυπίδης Σοφοκλής
Μπεϊντάρη Ιωάννα
Παπαδημητρίου Γεωργία
Μουλουδάκη Ελένη
Γκανιάτσος Παναγιώτης
Μιχαηλίδου Ευθυμία
Δορυφόρου Αικατερίνη
Καππάτου Γεωργία
Λαζαροπούλου Ισμήνη
Κατωπόδης Παναγιώτης
Χαλκιαδάκη Αλεξάκη Χρυσάνθη
Πιέρρου Κωνσταντίνα
Μεντής Δαμασκηνός (Μάης)
Βαγενάς Δημήτριος
4. Χαραλαμπίδου Δέσποινα
Γκογκάκη Κωνσταντίνα (Ντίνα)
Λαϊνιώτης Ιωάννης
Τύρη Φεβρωνία
Αυλωνίτου Ελένη
Μελεκίδου Ευγενία
Παπαδόπουλος Χαράλαμπος
Κατσιάφα Ανθούλα
Πασπάτης Γρηγόριος
Βίτσας Δημήτριος
Γιαννακάκη Μαρία
Ανδρεοπούλου Μαρία
Δημητρακόπουλος Ανδρέας
Βαλαβανίδου Σμάρω
Ξενογιαννακοπούλου Μαρία-Ελίζα (Μαριλίζα)
α15. Φλαμπουράρης Αλέκος
Μπεκρής Γεώργιος
Μαρινάκης Αλέξανδρος
Φωτόπουλος Ιωάννης
Κελέτσης Σταύρος
Μπακογιάννη Θεοδώρα (Ντόρα)
α12. Βελονάκη Μάρι
Νταής Παναγιώτης
Γιαννούλου Καλλιόπη
Καράμπελας Πολυχρόνης
Στυλιανίδης Ευρυπίδης
Ελευθεριάδου Σουλτάνα
Μπογδάνου Μαργαρίτα
Παπαναστασίου Κωνσταντίνος
Κωνσταντινόπουλος Οδυσσέας
Βομπίρης Αθανάσιος
Γκαράνης Ιωάννης
Δημοσκόπηση MRB
5% διαφορα
Νέα Δημοκρατία- Σύριζα
ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ