Skip to content
Search
Search
210 2241402
695 6026415
29 April 2024
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Menu
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Ενημερωθείτε για όλους του Υποψηφίους
Μουσά Γιοκμέν
Ξάνθης
Μέρα 25
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Επιλέξτε περιφέρεια
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Α Αθηνών
Ά Ανατολικής Αττικής
Ά Θεσσαλονίκης
Α Πειραιώς
Αιτωλοακαρνανίας
Αργολίδος
Αρκαδίας
Άρτας
Αχαΐας
Β Δυτικής Αττικής
Β Πειραιώς
Β΄ Θεσσαλονίκης
Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών
Β2 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
Βοιωτίας
Γρεβενών
Δράμας
Δωδεκανήσου
Έβρου
Επικρατείας
Ευβοίας
Ευρυτανίας
Ζακύνθου
Ηλείας
Ημαθίας
Ηρακλείου
Θεσπρωτίας
Ιωαννίνων
Καβάλας
Καρδίτσας
Καστοριάς
Κέρκυρας
Κεφαλονιάς
Κιλκίς
Κοζάνης
Κορινθίας
Κυκλάδων
Λακωνίας
Λάρισας
Λασιθίου
Λέσβου
Λευκάδας
Μαγνησίας
Μεσσηνίας
Ξάνθης
Πέλλας
Πιερίας
Πρέβεζας
Ρεθύμνου
Ροδόπης
Σάμου
Σερρών
Τρικάλων
Φθιώτιδας
Φλώρινας
Φωκίδας
Χαλκιδικής
Χανίων
Χίου
Πολιτικός Συνδυασμός
Όλα
Ελληνική Λύση
ΚΚΕ
Μέρα 25
Νέα Δημοκρατία
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
ΣΥΡΙΖΑ
Δείτε τους Υποψηφίους
Search
Search
Ekloges.net
Για δημοσιεύσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
email:
[email protected]
Τηλέφωνο: 210 2241402
Χρήσιμα
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Menu
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Prev
Previous
Κοσμίδης Νίκος
Next
Παπαδούδης Αντώνης
Next
Διαβάστε
Περισσότεροι Υποψήφιοι
Μωραΐτη Ιφιγένεια
Τσουραλάκης Αλέξανδρος
Τζουβελέκη Ευαγγελία
Φουντωτού Καλλιόπη
Αϊδίνης Ζαφείρης
Μπεναντίκοβα Λουκία
Γεωργιοπούλου Ιουλία
Μιχούλης Γιώργος
Τελιγιορίδου Ολυμπία
Λυμπούδης Αναστάσιος
Χοχλάκα Βασιλική (Βάσω)
Τσαμπίρας Αριστείδης- Παναγιώτης
Χουστουλάκη Γενοβέφα
Καλύβας Ευάγγελος
Μπεκρής Μάρκος
Γραμμένου Γιαννούλα
Βερναρδάκης Χριστόφορος
Μανανάς Γεώργιος
Βαλσαμος Χαράλαμπος
Χανιώτης Μιχαήλ
Θάνου Ουρανία
Λιάπης Δημήτρης
Παπαθανάσης Νικόλαος
Παπασωτηρίου Σταύρος
Αλτιπαρμακίδου Μαρία
Φαρμάκης Παύλος
Ζιούτα Αικατερίνη
Βάρσου Μαργαρίτα
Παπαδημητρίου Ιωάννα
Αγγελόπουλος Μιχαήλ
Λάμπρου Βάγια
Δανέζη – Λούρα Αναστασία (Σίσυ)
Τζωρτζάτου Ελευθερία
Τσακανίκα Σπυριδούλα
Δαμιανίδου Δέσποινα
Δεργιαδέ (Κανταρά) Μαρία
Τσαχαλίδου Όλγα
Συρμαλένιος Νικόλαος
Βούλγαρης Σωτήριος
Κατσάρη Ντίνα
Παπαδόπουλος Ιωάννης
Σαλαγιάννης Αθανάσιος
Κανελλόπουλος Ιωάννης
Τσιμπανάκος Δημήτριος
Αμπατιέλος Νικόλαος
Αλεβιζόπουλος Γεώργιος
Καρακίτσου Μαρία
Βαβιάς Σταύρος
Καρφάκη Ασπασία
Σταματάκου Αρχοντούλα
Δημοσκόπηση MRB
5% διαφορα
Νέα Δημοκρατία- Σύριζα
ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ