Skip to content
Search
Search
210 2241402
695 6026415
9 May 2024
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Menu
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Ενημερωθείτε για όλους του Υποψηφίους
Σλούκα Μαγδαληνή
Ά Θεσσαλονίκης
Ελληνική Λύση
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Επιλέξτε περιφέρεια
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Α Αθηνών
Ά Ανατολικής Αττικής
Ά Θεσσαλονίκης
Α Πειραιώς
Αιτωλοακαρνανίας
Αργολίδος
Αρκαδίας
Άρτας
Αχαΐας
Β Δυτικής Αττικής
Β Πειραιώς
Β΄ Θεσσαλονίκης
Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών
Β2 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
Βοιωτίας
Γρεβενών
Δράμας
Δωδεκανήσου
Έβρου
Επικρατείας
Ευβοίας
Ευρυτανίας
Ζακύνθου
Ηλείας
Ημαθίας
Ηρακλείου
Θεσπρωτίας
Ιωαννίνων
Καβάλας
Καρδίτσας
Καστοριάς
Κέρκυρας
Κεφαλονιάς
Κιλκίς
Κοζάνης
Κορινθίας
Κυκλάδων
Λακωνίας
Λάρισας
Λασιθίου
Λέσβου
Λευκάδας
Μαγνησίας
Μεσσηνίας
Ξάνθης
Πέλλας
Πιερίας
Πρέβεζας
Ρεθύμνου
Ροδόπης
Σάμου
Σερρών
Τρικάλων
Φθιώτιδας
Φλώρινας
Φωκίδας
Χαλκιδικής
Χανίων
Χίου
Πολιτικός Συνδυασμός
Όλα
Ελληνική Λύση
ΚΚΕ
Μέρα 25
Νέα Δημοκρατία
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
ΣΥΡΙΖΑ
Δείτε τους Υποψηφίους
Search
Search
Ekloges.net
Για δημοσιεύσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
email:
[email protected]
Τηλέφωνο: 210 2241402
Χρήσιμα
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Menu
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Prev
Previous
Πέλλας Μιλτιάδης
Next
Συμεωνίδου Ελλάδα
Next
Διαβάστε
Περισσότεροι Υποψήφιοι
Ζαχαροπούλου Γεωργία (Γιούλα)
Ζερβας Απόστολος
Κουλίνας Αναστάσιος
Γεροτζιάφας Γρηγόριος
Χανιώτη Μαρία
Χατζηλαζάρου Αναστάσιος
Νικολάου Χρήστος
Οικονόμου Θωμαΐς
Κορακιανίτη Παρασκευή
Καρακατσάνης Δημήτριος
Σωτηρίου Βασιλική
Συρίγος Βάλσαμος
Θεοχαροπούλου Ανδρονίκη
Παπάζογλου Γεωργία
Ανδρονικίδης Γεώργιος
Λιακατας Θεόδωρος
Κατερινόπουλος Αθανάσιος
Κανέλλη Γαρυφαλλιά (Λιάνα)
Καββαδία Ιωαννέτα (Αννέτα)
Γαλιατσάτου Σταματία (Μάτα)
Γαβρη Παρασκευή
Γεωργιάδης Αριστοτέλης
Αναστασοπούλου Ζωή
Μάντσιος Νικόλαος
Μανουσογιάννης Μανούσος
Βώβος Γιάννης
Μπαλτζάκης Γεώργιος
Μαρίνος Γεώργιος
Μωυσιάδης Σταύρος
α13. Καζά Γεωργία
Μηλάκη Γεωργία
Βαρεμένος Γεώργιος
Μαρκόπουλος Δημήτριος
Τέγος Νικόλαος
Πνευματικός Σπυρίδωνας
Τσουμάνη Όλγα (ΟΛΥ)
Κεπέρης Παναγιώτης
Ζούλιας Δημήτριος
Αποστρατίδου Νίκη
Γκελεστάθη Ιωάννα
Θεοδόση-Μπέσκα Αυγούλα (Αυγή)
Παπαδάκη Θεοδώρα (Δώρα)
Γκίμτσας Γιώργος
Κριαράκης Γιώργος
Τρυφιάτης Παναγιώτης
Τσιλη Χριστίνα
Αβανίδης Κωνσταντίνος
Βρυνιώτη Βασιλικη
Ψωμιάδου Χρυσούλα
Τσουντανης Γαβριήλ
Δημοσκόπηση MRB
5% διαφορα
Νέα Δημοκρατία- Σύριζα
ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ