Skip to content
Search
Search
210 2241402
695 6026415
28 March 2024
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Menu
Αρχική
Υποψήφιοι Δημοτικών
Υποψήφιοι Περιφερειακών
Ενημερωθείτε για όλους του Υποψηφίους
Σαββίδου Ιορδάνα
Σερρών
ΣΥΡΙΖΑ
Συνταξιούχος Αστυνομικός
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Επιλέξτε περιφέρεια
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Α Αθηνών
Ά Ανατολικής Αττικής
Ά Θεσσαλονίκης
Α Πειραιώς
Αιτωλοακαρνανίας
Αργολίδος
Αρκαδίας
Άρτας
Αχαΐας
Β Δυτικής Αττικής
Β Πειραιώς
Β΄ Θεσσαλονίκης
Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών
Β2 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Β3 Νότιος Τομέας Αθηνών
Βοιωτίας
Γρεβενών
Δράμας
Δωδεκανήσου
Έβρου
Επικρατείας
Ευβοίας
Ευρυτανίας
Ζακύνθου
Ηλείας
Ημαθίας
Ηρακλείου
Θεσπρωτίας
Ιωαννίνων
Καβάλας
Καρδίτσας
Καστοριάς
Κέρκυρας
Κεφαλονιάς
Κιλκίς
Κοζάνης
Κορινθίας
Κυκλάδων
Λακωνίας
Λάρισας
Λασιθίου
Λέσβου
Λευκάδας
Μαγνησίας
Μεσσηνίας
Ξάνθης
Πέλλας
Πιερίας
Πρέβεζας
Ρεθύμνου
Ροδόπης
Σάμου
Σερρών
Τρικάλων
Φθιώτιδας
Φλώρινας
Φωκίδας
Χαλκιδικής
Χανίων
Χίου
Πολιτικός Συνδυασμός
Όλα
Ελληνική Λύση
ΚΚΕ
Μέρα 25
Νέα Δημοκρατία
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
ΣΥΡΙΖΑ
Δείτε τους Υποψηφίους
Search
Search
Ekloges.net
Για δημοσιεύσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
email:
[email protected]
Τηλέφωνο: 210 2241402
Χρήσιμα
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Menu
Πολιτικά Κόμματα
Μάθε που ψηφίζεις
Χρηματοδότηση Κομμάτων-ΦΕΚ
Εκλογικά Συστήματα
Prev
Previous
Καρπουχτσής Κωνσταντίνος
Next
Παναγιωτίδου Μάνια
Next
Διαβάστε
Περισσότεροι Υποψήφιοι
Ρίζου Αικατερίνη
Αβουκατος Πασχάλης
Στυλιανού Άρης
Τσιούμας Λεωνίδας
Καραγιάννη Χρύσα
Πέρκα Θεοπίστη (Πέτη)
Δίμηζας Πέτρος
Ηγουμενίδης Νικόλαος
Γαλυφοπούλου Γεωργία
Κόκκαλης Βασίελειος
Αμάραντος Σταύρος
Χαϊδαλής Θεολόγος
Βυσινης Ευάγγελος
Δρανοβαλη Καλλιόπη (Πίτσα)
Κατσομήτρος Νικόλαος
Βασιλειάδης Βασίλειος (Λάκης)
Μπακαδήμα Φωτεινή
Ζαχαρόπουλος Αναστάσιος (Τάσος)
Μπαρμπής Δημήτριος
Φωτόπουλος Στυλιανός
Λαζαροπούλου Ισμήνη
Μιχαλόπουλος Θωμάς
Ταρασης Γεώργιος
Καφούρος Μάρκος
Μάντζαρη Ευανθία
Παπιοπούλου Άννα
Τσόγκας Γεώργιος
Ξενοκώστας Χρήστος
Καραδήμου Σοφία
Λαμπρόπουλος Παναγιώτης
Μελεκίδου Ευγενία
Κεραμέως Νίκη
Καινουργιάκη Στυλιανή (Στέλλα)
Ορφανίδης Βασίλης
Καλαϊτζάκη Κατερίνα
Τατμιχάλης Ανδρέας
6. Χατζηιωαννίδου Μαρία-Νεφέλη
Μανουσάκη Χρυσούλα
Σκυλίτση Άννα
Χρυσομάλλης Μιλτιάδης (Μίλτος)
Φωτάκου Ελένη
Γιαννόπουλος Ιωάννης
Σαλαλές Χρήστος
Κουτσογιάννης Αθανάσιος
Σταμενίτης Διονύσιος
Μακρυωνίτης Γεώργιος (Τζώρτζης)
Σιμορέλης Χρήστος
Μπούτα Πηνελόπη (Πόπη)
Ξυλούρης Γεώργιος
Τσουμάνη Όλγα (ΟΛΥ)
Δημοσκόπηση MRB
5% διαφορα
Νέα Δημοκρατία- Σύριζα
ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ